Bu Dua Sayesinde Evlendim

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi
Bu Dua sayesinde evlendim, şimdi sizlere hazırladığım makalede evlilik yapamayan ve kısmeti kapalı olduğunu düşünen kişiler için çok kuvvetli ve etkili olan bu duayı okuyan kişiler tez vakitte biiznillah evlenmişlerdir.

Evlenmek isteyen kişilerin okuyacağı çok kuvvetli ve etkili, denenmiş dualardır. Evlilikle ilgili dualar yapabilirler. İslam'da evlilik duası olarak bilinen bazı dualar şunlardır:
  1. Rabbi İnnî Limâ Enzelte İlayye Min Hayrın Ferîdun (Neml Suresi, 27:24):
    • "Rabbim, sana indirdiğin hayır şeyinden bana bir pay ver. Çünkü ben yalnızca sana yönelirim."
  2. Rabbi Lâ Tazarnî Fardan Ve Ante Hayrun Lvarisîn (Enbiya Suresi, 21:89):
    • "Rabbim, bana varis olacak bir zürriyet vermeğe güç yetiremediğimden korkuyorum. Eğer sen bana bir şey vermezsen, pek yoksun ve yoksul olurum."
  3. Rabbi İnnî Lemâ Enzelte İlayye Min Hayrın Ferîdun (Kasas Suresi, 28:24):
    • "Rabbim, elbette ki ben sana indirdiğin hayırdan sana bir ortak kılacak değilim."
  4. Rabbi Lâ Tâdarnî Ferden Ve Ante Hayrun Lvarisîn (Enbiya Suresi, 21:89):
    • "Rabbim, beni yalnız bırakma ve sen, mirasçılar arasında en hayırlısısın."
Bu duaları okurken içtenlikle niyet etmek ve Allah'a yönelik samimi bir şekilde dua etmek önemlidir. Ayrıca, istediğiniz özelliklere sahip bir eş bulma konusunda dua etmek de etkili olabilir. Unutmayın ki dua, bir kişinin dilek ve niyetini Allah'a açma, O'ndan yardım ve rehberlik isteme anlamına gelir. Bu duaları düzenli bir şekilde okumak ve dua ederken içten olmak, evlilik niyetinizle ilgili samimi bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir.

Evlilik niyetiyle yapılan dualar, kişinin Allah'a niyetini açması ve O'ndan evlilik konusunda yardım dilemesi anlamına gelir. İslam'da evlilik duası olarak bilinen bazı dualar şunlardır:
  1. Rabbi İnnî Lemâ Enzelte İlayye Min Hayrın Ferîdun (Kasas Suresi, 28:24):
    • "Rabbim, elbette ki ben sana indirdiğin hayırdan sana bir ortak kılacak değilim."
  2. Rabbi Lâ Tâdarnî Ferden Ve Ante Hayrun Lvarisîn (Enbiya Suresi, 21:89):
    • "Rabbim, beni yalnız bırakma ve sen, mirasçılar arasında en hayırlısısın."
  3. Rabbi İnnî Lemâ Enzelte İlayye Min Hayrın Ferîdun (Neml Suresi, 27:24):
    • "Rabbim, sana indirdiğin hayır şeyinden bana bir pay ver. Çünkü ben yalnızca sana yönelirim."
  4. Rabbi Lem Yedurri Vela Yenfe'u Minke Şey'ün (Tâhâ Suresi, 20:25-28):
    • "Rabbim, benden hiçbir şey eksiltme ve bana sana yakışmayan bir şeyi zarar vermeden elde etme."
Bu duaları okurken içtenlikle niyet etmek ve Allah'a yönelik samimi bir şekilde dua etmek önemlidir. Ayrıca, istediğiniz özelliklere sahip bir eş bulma konusunda dua etmek ve Allah'tan yardım dilemek de etkili olabilir. Her bir dua, kişinin içtenlikle Allah'a yöneldiği ve dileklerini O'ndan istediği bir anlam taşır.

Kısmet Açma ve Rızık Açma Duaları: Bereketin Kapılarını Aralayın

Hayatın zorlukları ve sınavları karşısında, kısmetimizi açmak ve rızkımızı genişletmek için dua etmek önemli bir ibadettir. Dualar, kalpten gelen samimi bir niyetle yapıldığında, Allah'ın lütuflarını talep etmek ve hayatımıza bereket katmak için güçlü bir araç olabilir. İşte kısmet açma ve rızık açma amacıyla kullanılabilecek bazı dualar:

1. Kısmet Açma Duası:

"Allah'ım, önümdeki kapıları aç, kısmetimi bereketlendir. Kaderimi aydınlat, hayatımı sadece sana yönlendir. Her günahımdan arınmış bir kalp ve samimi bir niyetle, kısmetimi açmanı diliyorum. Her türlü engeli kaldır, rahmetinle dolup taşan bir hayat yaşamama vesile ol. Amin."

2. Rızık Açma Duası:

"Yarabbim, sana sığınıyorum! Rızkımı genişlet, bana bereketli bir ömür bahşet. Kazancımı helal ve bereketli kıl. Hayatımı sana yönlendirip, sadece senin rızanı kazanmak istiyorum. Bana açık bir kalp, sağlam bir iman ve sana karşı şükreden bir ruh ihsan eyle. Amin."

3. Geleceğe Yönelik Kısmet Açma Duası:

"Allah'ım, geleceğimi senin rahmetinle aydınlat. Önüme çıkacak fırsatları değerlendirebilmem için bana güç ve akıl ver. Hayatımı sana adıyorum, kısmetimi aç ve beni hayırlı bir yola yönlendir. Her adımımı senin rızan doğrultusunda atabilmem için bana rehberlik et. Amin."

Bu duaları samimi bir kalp ile okuyup, içtenlikle niyet etmek önemlidir. Duaların yanı sıra, hayatımızı sadece dünya değil, ahiret için de düzenlemeli ve insanlarla olan ilişkilerimizde dürüst, adil ve sevgi dolu olmalıyız. Allah'a olan güvenimizi her daim koruyarak, O'nun rahmet ve lütuflarına olan inancımızı pekiştirebiliriz.

Kısmet açma ve rızık açma konusunda Esma-ül Hüsna (Allah'ın güzel isimleri) ve ilgili ayetlerle desteklenmiş bir makaleye geçelim:

Allah'ın Güzel İsimleri ve Kısmet Açma:

Allah'ın Esma-ül Hüsna, yani güzel isimleri, O'nun sonsuz gücünü, rahmetini ve lütuflarını ifade eder. Bu isimler aracılığıyla dua etmek, kısmet açma ve rızık talep etme sürecinde önemli bir rol oynayabilir.
  1. "Ya Fettah" - Kapıları Açan Allah: Bu isim, kapıları açan, sıkıntıları gideren Allah'ı ifade eder. Kısmetimizin ve rızkımızın kapılarını açmak için bu ismi anabilir ve şu duayı yapabiliriz: "Ya Fettah, kısmetimi aç, önüme çıkan kapıları bereketle doldur. Her zorluğu kolaylıkla aşmam için bana yardım et. Amin."
  2. "Ya Razzaq" - Rızık Veren Allah: Rızık açma duasında "Ya Razzaq" ismiyle Allah'a yönelebiliriz. "Ya Razzaq, rızkımı genişlet, kazancımı bereketlendir. Her türlü darlıktan kurtulmam için bana bol rızık ihsan eyle. Amin."
Kur'an Ayetleri:
  1. Ayetel Kürsi (Bakara Suresi, 255. Ayet): Bu ayet, Allah'ın her şeyin sahibi olduğunu ve O'nun kudretinin sınırsızlığını vurgular. Kısmet açma ve rızık taleplerimizi bu ayetle destekleyebiliriz.
    "Allah! O'ndan başka ilah yoktur. O, diridir, kayyum'dur. Ne uyuklama ne de uyku O'na gelmez. Göklerdeki her şeyi ve yerde olan her şeyi O korur. O'nun izni olmadan O'nun katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. O'nun bilmediği hiçbir şey, O'nun ilminden gizli kalmaz. O'nun arşı, gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. Onların korunması O'na ağır gelmez. O, yücedir, büyüktür."
  2. Rahman Suresi, 26-28. Ayetler: Rahman Suresi, Allah'ın lütuf ve rahmetini anlatan ayetler içerir. Bu ayetler, kısmet açma ve rızık taleplerinde Allah'ın merhametine sığınmak için kullanılabilir.
    "Her canlı ölümü tadıcıdır. Sizi bir imtihan olarak hayır ile de, şer ile de deniyoruz. Biz sizi bir imtihan olarak yarattık. Dönüş yalnız bizedir."
Dualarımızı, Esma-ül Hüsna ve Kuran'dan alınan ayetlerle desteklediğimizde, samimiyetimiz artar ve duasının kabul olma ihtimali artabilir. Ancak, duaların yanı sıra dünya işlerimizi de dürüstlük, adil davranışlar ve çalışma azmiyle düzenlemek de önemlidir.

Ebced hesabı, Arap alfabesindeki harflere karşılık gelen sayı değerlerini kullanarak bir kelimenin sayısal değerini bulma yöntemidir. "Ya Fettah" kelimesinin ebced değeri şu şekildedir:
  • "ي" (ya) harfi: 10
  • "ف" (fe) harfi: 80
  • "ت" (te) harfi: 400
  • "ا" (elif) harfi: 1
  • "ح" (ha) harfi: 8
Toplam ebced değeri: 10 + 80 + 400 + 1 + 8 = 499

"Ya Fettah" kelimesinin ebced değeri 499'dur.

Kısmet açma ritüeli, bu ismi belirli bir niyetle ve düzenli bir şekilde zikretmek veya dua etmek olarak tanımlanabilir. İşte "Ya Fettah" ismiyle kısmet açma ritüeli:
  1. Temizlik: Ritüele başlamadan önce abdest alın veya temizlenin. Temizlik, ibadetlerde ve dualarda önemlidir.
  2. Sessiz ve Sakin Bir Ortam: Rahatlayabileceğiniz, sessiz bir ortamda oturun. Zihinsel odaklanmayı artırmak için ortamın sakin olması önemlidir.
  3. Niyyet: Kalpten samimi bir niyetle "Ya Fettah" ismini zikretmeye başlayın. Kısmetinizi açmak ve hayatınıza bereket çekmek için Allah'a yönelin.
  4. Dua ve Zikir: "Ya Fettah" ismini zikrederek veya bu isimle dua ederek kısmet açma isteğinizi Allah'a iletil. Örneğin, "Ya Fettah, kısmetimi aç, hayatıma bereket kat, zorlukları kolaylıkla aşmam için yardım et. Rızkımı genişlet. Amin."
  5. Düzenlilik: Ritüeli düzenli bir şekilde yapmaya çalışın. Her gün belirli bir zaman diliminde veya belirli bir süre boyunca bu ritüeli uygulayarak isteğinizi Allah'a iletebilirsiniz.
Unutmayın ki, ritüellerin etkili olabilmesi için samimiyetle ve içtenlikle yapılması önemlidir. Allah'a olan güveninizi koruyarak, O'ndan hayır ve bereket dilemek her zaman önemli bir ibadettir.

Kısmetin açılması için dua etmek, kişinin Allah'a yönelip niyazda bulunması anlamına gelir. İslam'da kısmetin açılması için yapılabilecek dua olarak bilinen bazı dualar şunlar olabilir:
  1. Hasbiyallâhü Lâ İlâhe İllâ Hûve, Aleyhi Tevekkeltü Ve Hüve Rabbül Arşil Azîm:
    • "Allah bana yeter. O'ndan başka ilah yoktur. O'na tevekkül ettim. O, büyük Arş'ın Rabbi'dir."
  2. Rabbi İnnî Limize Enzalte İlayye Min Hayrın Fakîr:
    • "Rabbim, bana indirdiğin hayırdan sana bir fakirim."
  3. Lâ İlâhe İllâ Ente Subhâneke İnnî Kuntu Minazzâlimîn:
    • "Senden başka ilah yoktur, seni tenzih ederim. Gerçekten ben, zalimlerden oldum."
  4. Rabbi İnnî Mâ Limte Min Hayrın Fakîr:
    • "Rabbim, bana indirdiğin hayırdan yoksulum."
  5. Allahümme İn Kâne Hâzihi'l-Kadâiye Hayrun Li Fi Dînî Ve Maâşî Ve Âkıbeti Emrî Ev Fakrî Ve Şi'rî Fâkdirhulî Ve Yessirhulî Sümme Bârik Lî Fîh:
    • "Ey Allah'ım, eğer bu durum benim dini, dünyevi ve ahiret işlerim için hayırlıysa, işimi kolaylaştır ve bereketlendir. Sonra bu durumu bana kısmet eyle ve beni bu durumda mübarek kıl."
Her dua gibi, bu duaları okurken de içten ve samimi olmak önemlidir. Allah'a yönelmek, O'na tevekkül etmek ve niyetinizi O'na açmak, kısmetin açılması için yapılan duaların etkili olmasına katkı sağlayabilir.

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji