Düşmanı helak etmek için en tesirli dua.

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi
Şimdi yazacağım esmaları kendi saatlerinde ve kendi adetleriyle çekiyorum. Bu kısım tesir konusunda çok mühim önem taşıyor. Her gezegen 24 saat içerisinde 4'er kere karşımıza çıkıyor. Bir çoğumuz artık bunu biliyoruz. Ben bazen 2 döngü şeklinde gün içerisinde tekrarlıyorum. Düşmanı kahır için merih saati en tesirli saat duymuşsunuzdur bu da mars gezegeni demek oluyor.

Merih Saatinin Esmaları;

1. Ya Cebbâr: 206 kere zikreden kişiye düşmanları kötülük yapmaya cesaret edemezler, helâk olurlar.
2. Ya Azîz: 7 gün boyunca 94 kere düşmanın helaki niyetiyle zikredilirse, kişinin düşmanı helâk olur.
3. Ya Dârr: Bu esma kişiye zarar veren ona düşmana çeşitli hastalıklar verdirme hususunda etkilidir. Zararlı kişinin kahrı in 1001 defa okunur.
4. Ya Müzill: Her çeşit düşmana galip gelmek ve zelil etmek için 770 kere okunur.
5. Ya Müntekim: Zulümden korunmak ve zalimlerden intikam almak için 630 kere okunur.
6. Ya Kahhâr: Zalimlerin ve din düşmanlarının kahrından kurtulmak için 306 kere okunur.
7. Ya Mumit: bu ismi 409 kere merih saatinde okuyan hasımlarının şerrinden korunur. Sevdiğinden ayrılmaz.
8. Ya Âhir: 801 kere zikredenin düşmanları helak olur. Düşmanlarına karşı kuvvet kazanır ve rızkı artar.

Bu 8 esmayı merih saatinde bazen dediğim gibi günde 2 defa merih saatine denk gelip çekiyorum. Bize sürekli büyü yapan ve bir takım özel mevzularda beni korkuya sürükleyen bu düşmanım artık bize büyü yapamıyor. 2 günde bir kalp ağrısıyla ölecek gibi olurdum büyülerin tesiriyle. Bu esmalar ve başka konularda yazacağım diğer uygulamalarla biiznillah büyülerden kurtuldum. Tabi ki bunlar üzerine de olan büyüyü çözmez. Etkisini tesirini azaltır. Üzerinizde büyü yoksa, yapılmasına engel olur. Ben üzerimdeki büyüleri aldırdıktan sonra başladım bu uygulamalara. İnşallah siz de istifade edip, bana dua edersiniz.

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji