Kırmızı Mum ile Yapılan Aşık Etme Ritüeli.

Taha suresi 39. Ayeti ile Sevdiğin kişiyi geri döndürme ve celb etme. Etkili muhabbet Duası.

“Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni”

Anlamı:

Sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim.

NOT: Bu ritüeli uygulamadan önce kendinizi Ayetel Kürsi ile koruma altına almalısınız.

İlk önce gusül abdesti alınmalı ve namaz abdesti alınmalı. Sonra, 4 rekat hacet namazı kılınmalıdır. Uygulamaya başlamadan önce 7 Ayetel kürsi okuyarak kendimizi koruma altına almalısınız. Cuma gecesi muhabbet saatinde temiz ve sessiz bir ortamda

Kalın ve kırmızı bir mum üzerine, gelmesini istediğimiz kişinin adını ve anne adını yazıyoruz. ( Arapça) Sonrasında niyetimizi söylüyoruz. Örn: Ahmetten olma emineden doğma elifin bana aklen fikren ve kalben bağlanmasını, bana gelmesini niyet ediyorum diyorsunuz.

“Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” Ayeti kerimeyi 7.000 defa muma okuyarak nefes edin. Her bir okumada muma tek bir nefes edilecekdir.
Sonrasında gece 12 den sonra mumu yak ve mum yanarken niyetini tekrarla ve mumu söndürme kendi kendine sabaha kadar yanacak ve kendiliğinden sönecekdir.

Bu uygulamayı 3 cuma gecesi tekrarla ve sonucunu gör. Harama kullanılmaya gaflet olunmaya. Kırmızı Mum ile Yapılan Muhabbet Duasının nasıl yapıldığını ve mum ile yapılan aşk büyüsünün detaylarını paylaştım.

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji