Ritüel KISMET BAĞLILIĞI VE EVLENEMEYEN KİŞİLER İÇİN, ETKİLİ VE ÇOK KUVVETLİ HACET DUASI!

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi

HÂCET DUÂSI​

Allâhümme innî es’elüke tevfîka ehli’l-hüdâ ve a‘mâle ehli’l-yakîn ve münâsahate ehli’t-tevbeti ve ‘azme ehli’s-sabrı ve cidde ehli’l-haşyeti ve talebe ehli’r-rağbeti ve te‘abbüde ehli’l-verâi ve ‘irfâne ehli’l-‘ilmi hattâ ehâfeke.

Allâhümme innî es’elüke mehâfeten tahcüzünî ‘an ma‘siyetike hattâ a‘mele bi tâ‘atike ‘amelen estehikku bihi rızâke ve hattâ ünâsıhake bi’t-tevbeti havfen minke ve hattâ uhlisa leke nasîhaten hubben leke ve hattâ etevekkele ‘aleyke, fî’l-umûri husne zannin bike sübhâne hâlikin nûr.

Türkçe Anlamı:​

Ey Allâh’ım! Hidâyet ehlinin başarısını, yakîn ehlinin amelini, tevbe ehlinin nasîhatını, sabır ehlinin ciddiyetini, rağbet ehlinin istediğini, takvâ ehlinin kulluğunu, ilim ehlinin irfânını Senden istiyorum. Onlar gibi Senden korkmak istiyorum.

Allâh’ım! Sana isyân etmekten beni engelleyecek bir korkuyu Senden istiyorum. Senin rızânı hak edecek şekilde Sana itâat etmeyi ve Senden korkarak ciddî tevbe etmeyi istiyorum. Sana her işimde tevekkül edebileceğim şekilde, Sana hâlisâne muhabbet sâhibi olmamı nasîb eyle. Sana hüsn-i zân sâhibi olmamı nasîb et. Ey Nûr’u yoktan var eden Allâh’ım! Seni bütün noksan sıfatlardan tenzîh ederim.

Yukarıda paylaşılan hacet duası 7 gece boyunca abdestli bir şekilde yatsı namazından sonra günde 121 adet okunur ise eğer. Kişinin kısmeti açılır ve hayırlı bir zevce ile nikahlanır.

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji