Küs Olduğun Kişiyi Ayağına Getiren Dua.

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi
Küs olduğun birinin seni araması ve mesaj atması için dua çok kuvvetli ve etkilidir. Aynı zamanda sevdiğin kişinin dayanamayıp seni araması içinde okunacak ayet ve esmalardır.

Eğer biri ile barışmak istiyorsanız, önce onun isminin ebced değerini daha sonra kendi ebced değerini ve YA CAMİ ve YA VEDUD ESMASININ ebced değerini topluyorsunuz. çıkan sayıya göre ve çıkan gün sayısına göre okuma yapıyorsunuz.

ÖRNEK: barışmak istediğiniz kişinin adı ÖMER
Ömer isminin ebced değeri : 310

SİZİN İSMİNİZ :Fatma isminin ebced degeri:135

YA CAMİ esmasının ebced değeri 114
YA VEDUD esmasının ebced değeri 400
bu sayıları topluyoruz 310+135+114+400 = 959
959 defa her gece yarısından sonra YA CAMİ, YA VEDUD esmasını okuyorsunuz 9+5+9=23
23 gün boyunca okumanız gerekiyor.

NOT: 23 GÜN OLMADAN çok kısa bir sürede küs olduğunuz kişi size bir şekilde ulaşıyor.

ben bu uygulamayı daha önce yaptım. çok kötü bi şekilde kavga etmiştik küs olduğum şahısla...beni her yerden engellemişti. Çok ağlıyordum. içimden gelerek. her gece ağlayarak YA CAMİ YA VEDUD esmasını okudum. aradan 5-6 GÜN geçti ve bana mesaj attı.sonra engelleri tek tek kaldırdı. aradan 2 yıl geçti. kendisiyle hala konuşuyoruz. YA CAMİ ve YA VEDUD esmasının enerjisi çok yüksektir. yeterki inanın. Herşey inanmak ile başlar.

Allah’ın “El-Câmi” İsm-i Şerifi ; Toplayan anlamındadır. istediğini,istediği şeklide anında toplaya,kıyamet günü mahlûkatı toplayacak olandır.

Allah’ın EL-CÂMİ İsm-i şerifi oldukça etkili bir isimdir .Dikkat ederseniz,ebced değeri Kur’an-ı Kerim surelerinin adedi kadardır yani 114 .Ayrıca CEBRAİL,AZRAİL,MİKAİL,İSRAFİL adlı dört büyük meleğin isimlerinin baş harflerini içermektedir.

BUNU KİMLER YAPABİLİR?

Barışmak isteyen herkes yapabilir, aralarında küskünlüğün dargınlığın bitmesini isteyen herkes yapabilir. eski sevgilinize, eşinize, annenize, abinize, herkese yapabilirsiniz.
istediğiniz GECE başlayabilirsiniz. GECE YAPILAN DUALAR, OKUNAN ESMALAR DAHA ÇOK ETKİLİR

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji