Aksi giden işlerin düzelmesi için dua

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi
Her türlü sıkıntılı işlerinizin düzelmesi için çok önemli Âyet-i Kerimler

Kur’an-ı Kerimde Azhab süresi 70-71 Âyet-i Kerimlerde bakın ne söz veriyor Yüce Allah
Kimin düzensiz giden bir işi varsa,Evlilik,ticaret,sağlık veya her hangi bir sıkıntıların düzelmesi için.Seni üzen ve rahatsız eden bu şikayetlerin sona ermesi için Yüce Allah bize düzeltmesi için garanti veriyor.
Fakat hangi şartlarda garanti veriyor bizlere!
“Allah’a ve Resulüne saygı göstererek,haramlardan kaçınarak,doğru sözlü olarak,daima doğru söyleyerek hayatını idame ettirmek şartları ile.
Ama bizler zaman zaman nefsimize uyarak yalan söyler,haramlara bulaşırız.Şeytana uyarak içinde bulunduğumuz durumu kurtardığımızı zannederiz.Ancak daha sonra tüm işlerimiz çıkmaza girer.Yalan işlerin girmesinin önünde her zaman bir engeldir.
Eğer biz Allaha’a saygı gösterirsek,doğru sözü olursak Allah bütün sıkıntılı işlerimizi düzeltecektir.Bu nedenle bu Âyet-i Kerimi okurken içimizden “Rabbim ben sana itaat ediyorum,günahım var ise de tövbe ediyorum.Bana verdiğin vaadi yerine getireceğine inanıyorum ve Sana yöneldim Rabbim.” de ve Ayet-i Kerimi okumaya başla..
Duaya başlamadan Euzü Besmele ve hamd ve Salavat okuyalım ve 7 defa “Sübhâne Rabbiyel-‘aliyyil-â’lel-vehhâb.” Anlamı: Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim.
Okunacak Âyet-i Kerim Azhab Sûresi 70-71 Ayet-i Kerimlerdir.
3-7-11-21-41-101-veya 1001 defa okuyun
Azhab 70-71 âyei Kerim

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِيدًا
Ya eyyuhellezine amenuttekullahe ve kulu kavlen sedida.

Ey iman edenler! Allah’a takvalı davranın ve daima doğruyu söyleyin;
يُصْلِحْ لَكُمْ أَعْمَالَكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَمَن يُطِعْ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَقَدْ فَازَ فَوْزًا عَظِيمًا
Yuslıh lekum a’malekum ve yagfir lekum zunubekum, ve men yutıillahe ve resulehu fe kad faze fevzen azima.

Ki yaptıklarınızı sizin için düzeltsin, suçlarınızı bağışlasın. Her kim Allah’a ve Resul’üne itaat ederse en büyük kurtuluşla kurtuluşa ermiş olur.

Allahım dualarımızı kabul buyur.Bizleri ve sevdiklerimizi Sana itaat eden kullarından eyle Amin

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji