Ritüel Rüyasına Girme Aşık Etme Ritüeli Mesaj Attır ve Engelleri Kaldır

İstediğin kişinin rüyasına girme ritüeli sayesinde kendini sevdiğin insana karşı sevimli ve güzel göstermek için çok etkili aşk ritüelinden bahsetmek istiyorum. Aşık etme ritüeli sayesinde rüyasına girdiğin kişinin sana karşı hisleri pozitif yönde değişir ve duygusal olarak seni rüyasında görmesi o kimseyi olumlu etkiler. Mücerrep ve defalarca bizzat danışanlarıma uyguladığım bu özel ritüeli ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim.

7’Lİ HATEMİ ŞERİF CEYLAN DERİSİ ÜZERİNE YAZILI TILSIM

RUYASINA-GIRME-ASIK-ETME-RITUELI.png

FOTOĞRAFI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN KAYIT OL

Bu tılsımın esrarı Allah cc hazretlerinin 7 Esmasını İnsanların ve kâinatın 7 mertebesini anlatıyor ve yaratılan ne varsa hepsini içine alan derin bir ilmi önemi ve esrarlı manası vardır… Danışanlarım için uyguladığım özel bir tılsımdır. Ritüel Uygulamasının yapılışına göre bir çok esrarı ve fazileti vardır.

RÜYASINA GİRME VE AŞIK ETME RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

Ritüeli yapmadan önce abdestli olunmalı ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri yatsı vaktinden sonra kıbleye yüzünüz dönük bir şekilde azametli tılsımı misk, safran, gül yağı karışımlarını mürekkep yaparak karıştırın sonra dolma kalem içine mürekkebi çekin ve yazmaya hazır hale getirin. “CEYLAN DERİSİ” üzerine resimde gördüğünüz tılsımı yazın en son "boş olan" yuvarlak halka kısmına “onun ismini yaz“ Türkçe veya biliniyorsa Arapça” olarak Sevdiğin kişi veya platonik duygular beslediğin kişinin ismini yazacaksın.

Tılsım yazılı ceylan derisini sürekli yattığın uyuduğun kendi yastığının altına koyacaksın. Biiznillah aynı gece istediğin kişi rüyasında seni çok güzel ve çok sevimli olarak görür. Seni özlediğini sana manevi bir sevgi duyduğunu hisseder. Üç gece üst üste devam edilirse “Sevdiğin İnsanın Rüyasına girer ve kendini sevimli ve çok etkileyici olarak göstermiş olursun.” Bu ameli üç defadan fazla yapmayasın.. Aslında zararı yoktur ama sevdiğin insanı bu çok acayip yorabilir ve üç günden fazla yapılması onun psikolojisini olumsuz etkileyebilir.

RÜYASINA GİRMEK İÇİN AŞK RİTÜELİ YAPILINCA KARŞI TARAF NE HİSSEDER?

Rüyasına girmeyi başardığın günden itibaren o insanın aklına kalbine girmiş olursun. Kendini ona hatırlatmış ve duygusal olarak onu etkilemiş olursun. Bu kimse seni görmek ister, yanında olmak sürekli senle vakit geçirmek ister. Senin sesini duymak ister, sana karşı vicdanen pişmanlık duyar sana haksızlık yaptığını düşünür… Bu yönde hisleri çok fazla güçlenir.

Bir ayda en fazla Üç defa yapın yeterli, Tavsiye olunan defalarca denenmiş olunan bir ayda en fazla 3 gece tekrar edilmesi kâfi gelmiştir. Tılsımı ceylan derisine yazın üç gece kendi yastığınızın altında tutun yeterli. İşiniz bitti muradınıza erdiniz o zaman tılsımı denize götürüp bırakın...

RİTÜELİ YAPAMAYANLAR VARSA YAPTIRMAK İSTEYENLER İÇİN BİLGİ

Kendisi yapmayan vekaleten bana yaptırabilir. Bilgi almak için “Forum’da yer alan iletişim bilgileri” üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Tılsımı ceylan derisine misk, safran, gül yağı mürekkepleri ile yazıp kargo adresi verirsiniz size gönderirim bilgi için bana ulaşabilisiniz. Ritüel danışmanlığı yaptığım kişilere defalarca denediğim ve olumlu sonuç aldığım bir ritüeldir. İletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

• Tılsım kâğıda yazılmaz “Ceylan derisine yazılmalı”,
  • Normal Sıradan kalemler ile yazılamaz,
  • Misk, Safran, Gül yağı ile mürekkep yapılmalı,
  • Tılsım En fazla 3 gece yastık altında tutulur sonra denize aşk tılsımını götürüp bırakın,
  • Cin ve Musallat Çarpılma durumlar asla olmaz,
  • Tılsım yazılırken kurutulmuş defne yaprağı tütsü yapılır,
  • Ceylan derisi İnternette bazı platformlarda satılıyor.. Ben İstanbul Mısır çarşısından alıyorum bilginize..
  • Ritüeli yapamayanlar “bana ulaşsınlar sizin için yapabilirim”
  • Tılsımın Manevi Hüddamı var rahmanidir siz göremez duyamazsınız size ve karşı tarafa asla zararı olmaz.

BELİRTİLERİ VE OLUMLU ETKİLERİ

Sana âşık olmasına yarar, seni engellediyse engelleri kaldırır, Mesaj attırır, seni aramasını ve senle birlikte olmak istemesini sağlatan mübarek bir tılsımdır. Sevdiğin insan seni engellediyse engeli kaldırmak ister, üç gün seni rüyasında her geçen seferden daha güzel şekilde görür, senle evlendiğini, senle bir yuva kurduğu ona gösterilir, seninle mutlu olduğunu görür rüyasında. Danışanlarıma defalarca tecrübe edip denedim ÇOK KUVVETLİ ve etkindir. Yapılış kaidesi yerine gelmezse! Rüyasına giremezsin aşık olmasını ve sana karşı olumlu hisler beslemesini sağlayamazsın.

SEVDİĞİNİN RÜYASINA GİRME AŞIK ETME RİTÜELİ BÜYÜ MÜ?

Burada anlattığım ritüel büyü değildir, daha detaylı anlatmam gerekirse; tamamen dualı ve özel tılsımlar içeren çok azametli tılsımın içerisinde ismi azam mührü ve özel vefk kaideleri yer almaktadır. Bu rüyasına girme ritüeli ve aşk ritüeli yapıldığında her ne olacaksa Allah c.c dilemedikçe gerçekleşmez zaten. Bunun aksini iddia etmiyorum sadece bu özel tılsımın ve içerisinde yer alan, harfler ve yazılı özel ismi azamlar hürmetine dileğiniz muradınız bu dualı ritüelin hürmetine gerçekleşiyor diyebiliriz. Yani yine her şeyi Allah cc'dan dilemiş ve istemiş oluyoruz sadece bu isteğimiz için bu mührü ismi azamı ve özel tılsımlı ritüeli vesile kılmış oluyoruz. Buna büyü demek ne kadar doğru bilemiyorum... Sonuç olarak dileğini Yüce Mevla’dan isteyen sensin kimseyi bir şeye zor koşmuyorsun sadece bu tılsımlı dualı ritüeli yapıyorsun ve sonucu yine yaradan isterse muradını sana veriyor.

İSTEDİĞİN KİŞİNİN RÜYASINA GİRME KENDİNE AŞIK ETME RİTÜELİ NEDİR?

Aşık etme ritüeli ve rüyasına girme niyetleri için yapılan dualı bir azametli ritüeldir. Bu ritüel ile Dua etmenin bir başka yolunu keşfetmiş olarak düşünebilirsin. Kader an an değişip ve an an yeniden yazıldığı için belki bu azametli aşk ritüeli sayesinde mührü ismi azam hürmetine senin dileğinde olumlu olarak sonuçlanır. Sevdiğin insanın rüyasına girme ritüeli sayesinde kendini platonik aşk acısı çektiğin kişiye gösterme şansını yakalamış olabilirsin. Bahsettiğim ritüel Adabına göre yapıldığında olumlu sonuç sağlar diyebiliriz.

CEYLAN DERİSİ NEDİR NE İŞE YARAR? VİDEOLU ANLATIM

Ceylan derisi fiyat ve satın alma
konusunda bilgi isteyenler bu yazı altına cevap yazarak bana ulaşabilirler. Ceylan derisi sipariş üzerine tılsımı gününde saatinde yazarak belirttiğiniz kargo adresine gönderirim. Sizler tılsımlı ritüeli yapmakla uğraşmazsınız videoda ceylan derisi nedir nasıl kullanılır ne işe yarar hepsi anlatıldı. Burada bahsettiğim ritüel hakkında gereken her şeyi ben sizin için yapabilirim.

İLETİŞİM BİLGİLERİM

Bilgi almak isteyenler konuyu beğensin ve yorum kısmından cevap yazsınlar dönüş sağlarım. İletişim bilgilerim üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımdan beni arayabilirsiniz..
05523874910
05387369122

WhatsApp iletişim numaralarım için tıklayın..
WhatsApp numaram
WhatsApp destek

Instagram Sayfam için tıklayın
Instagram hesabım

Tiktok Hesabım için tıklayın
Tiktok hesabım

Pinterest Sayfam için tıklayın
Pinterest hesabım

Ekli dosyalar

• RUYASINA-GIR-ASIK-ET-RITUEL.png
    RUYASINA-GIR-ASIK-ET-RITUEL.png
    119.1 KB · Görüntüleme: 8
  • RUYASINA-GIRME-ASIK-ETME-RITUELI-CEYLAN-DERISI-2.png
    RUYASINA-GIRME-ASIK-ETME-RITUELI-CEYLAN-DERISI-2.png
    400 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

delizeki

Yeni Üye
Ad
Dertli
Soyad
Zeki
hocam sayende yuvam kurtuldu eşimle aram düzeldi şuan evine döndü mahkeme açmaktan vazgeçti gerçekten bu kadar hızlı sonuç beklemiyordum helal olsun gerçekten ellerinize sağlık ritüel hocam

Ayşe35

Yeni Üye
Ad
Ayşe Nur
Soyad
Çelikbilek
Merhaba hocam benim yerime yapabilrmisiniz

elif

Yeni Üye
Ad
elif
Soyad
elif
merhaba hocam bu işlemi benım yerıme yapabılırmısınız ?

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji