Sevdiğinle arandaki engelleri kaldırma RİTÜELİ!

Selamınaleyküm bu ritüelimizde sevdiğimiz insanla aramızdaki engelleri kaldırmak için nasıl dua edilmesi gerektiğini sizlerle paylaşacağım.

Yapmanız gerekenleri tek tek ince ayrıntısına kadar anlatacağım anlattıklarımdan kaçıracağınız 1 cumle veya kelıme dahi yapacağımız işlemin olumsuz sonuçlanmasına sebep olabilir.

Öncelikle örnek isim olarak havva kızı hatice olaraktan ebced hesaplamasını yapmalıyız bunun nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Duayı yapacak olan kişi, erkek ise, ilk önce karşı tarafın anne ismi havva örnek şahıs ise hatice,
Havvanın ebced değeri 21
hatice ise 622
bizim adımız ali anne adımızda havva diyelim
havva nın ebced değeri 21
alinin ebced değeri ise 110
bu 4 ismin ebced değerlerini topluyoruz

Bu dört ismin ebced değerlerini topluyoruz ve 774 sonucunu elde ediyoruz. Aklımızda tutalım bu sonucu ve sonrasında gusül abdesti alalım, sonrasında tekrardan namaz abdesti alarak 2 rekat hacet namazı kılıyoruz. niyetınizi istediğiniz şekilde edebilirsiniz duyan belli işiten belli.
örnek niyete ise, Allahım havva kızı haticenin kalbini bana karşı yumusat benım ona bağlı olduğum gibi sende onun kalbini aklını ve dilini bana bağlı kıl aramızdaki engelleri kaldır ve bizi birbirimize hayırlı kıl. diyoruz ve namazı bitiriyoruz seccadeden kalkmadan 1 fatiha suresı okuyoruz sonrasında Ali imran suresinin 49. ayetini 99 defa okuyoruz.

Ve resulen ila beni israile enni kad ci'tukum bi ayetin min rabbikum, enni ehluku lekum minet tini ke heyetit tayri fe enfuhu fihi fe yekunu tayran bi iznillah, ve ubriul ekmehe vel ebrasa ve uhyil mevta bi iznillah, ve unebbiukum bi ma te'kulune ve ma teddehırune, fi buyutikum inne fi zalike le ayeten lekum in kuntum mu'minin.

Bir rasul olarak İsrailoğulları'na: "Doğrusu size Rabb'inizden bir ayet* getirdim. Sizin için çamurdan kuş şeklinde bir şey yaratırım. Ona üflerim, Allah'ın izniyle hemen kuş oluverir. Körü ve alacalıyı iyileştiririm. Allah'ın izni ile ölüleri diriltirim. Evlerinizde ne yediğinizi, ne biriktirdiğinizi size haber veririm. Eğer mümin iseniz kuşkusuz bunda sizin için bir ayet* vardır.

Sonrasında çıkarmış olduğumuz ıkı ısmın ebced değeri adetince 774 adet ya cami ya kaviy ya vedud esmalarını çekiyoruz.
sonrasında hz. ayşenin mağrifet duası olan duayı 7 kez okuyoruz.

'' Allahümme inneke affüvvün, Kerimün tühibbül' afve ve fa'fü anni.
'' Allahım Şüphesiz sen affedicisin kerem sahibisin.
Sonrasında 100 adet salavat getiriyoruz Peygamber efendimie hediye ediyoruz.
Sonrasında 1 fatiha suresi daha okuyarak niyetimizi söylüyoruz.

Niyetmiizi 3 kere tekrarlıyoruz.

Ya Rahman Ya Allah Ya Kadir Ya Latif Okuduğum duaları Peygamber efendimizin ruhuna sonra gelen tüm peygamberlerimize Annesine babasına eşine çocuklarına Evliyalar güzeli Abdulkadir geylani hazretlerinin ruhuna Veysel karani hazretlerinin ruhuna tüm evliyaların ruhuna senin şehitlerin ruhuna tüm ümmetin ruhuna hediye eyliyorum.

Yarabbim Peygamber efendimizin eşine duyduğu sevgi gibi sevdiğim insanada ver diyip duanızı FATİHA suresi ile bitiriyorsunuz.

Son düzenleme:
Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji