Ya Vedud ile Sevdiğini Geri Getirme Duası.

7 farklı renkte ipliğe 1006 vedud okunur. Daha sonra 2 rekat namaz kılın. Namazın kılınmasından sonra 10 Tövbe 10 Salavat-ı Şerife 10 Kelimeyi Tevhid okunmalıdır.

Ya Vedud esması Rum suresi 21. Günde etki eder sorusu da bu anlamda merak edilir. Etkili Geri Getirme Büyüsü.

Allah ın izniyle sizi terk eden eşi döndürmede etkilidir. Gideni geri getirme ritüelleri ile en kısa 3 gün içerisinde sizi terk etmiş olan eşinizi veya sevgilinizi geri getirebilirsiniz. Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Arayanlar Bu Muazzam Duayı Mutlaka Tatbik Etmeli.

İstenilen günde ve sayıda okunan dua sayesinde hemen eski sevgiliniz size geri döner. Aklını ve kalbini bana çevir bana geri dönsün beni sevsin her daim yanımda olsun Ya Vedud ismi. Her iplik için ayrı ayrı okunacak.

Dualar Allah cca yürekten yapılan istek dilek münacat ve yakarış şeklindeki ibadetleri ifade etmektedir. Bu duayı günde 7 kez okuyan kişilerin eşleri ya da sevdikleri haksız bir neden ile gitmişlerse ve dönmeleri hayırlı ise geri geleceklerdir. Sevdiğini Geri Getirme Duası 3 Esma ile Yapılır.

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji